Kommenteeri

Tallinna Lastekodu valis uue logo

Tallinna Lastekodu valis aasta algul uue logo, mis sümboliseeriks meie väärtusi ning oleks meie nägu. Kõikidest laekunud logodest valisime välja Lilian Boni loodud logo. 
LOE EDASI
2020. aasta lõpu poole kuulutas Tallinna Lastekodu välja logokonkursi, millest võisid osa võtta kõik soovijad. Lõpuks kogunes kokku 24 erinevat logo. Seal hulgas oli nii professionaalseid kujundusi, kui ka pliiatsiga paberile joonistatud variante. Kõik Lastekodu töötajad said valida välja oma lemmikud ning koostöös IDLoome ja Marcus Perteliga valisime välja uue logo.
Logo autoriks on Lilian Bon ning ta ise on kirjutanud logo kohta nii:

"Samamoodi nagu lapsed vaatavad pilvi taevas ja näevad tekkivates kujudes fantastilisi tegelasi, näeme meie lapsi kasvamas ja muutumas, õppimas ja arenemas. Logo sümboliseerib kodutunnet, turvalisust ja laste unistusi, mis sünnivad ja kasvavad koos nendega. Hele pilveke kannab edasi optimismi ning usku endasse ja unelmatesse."

Tallinna Lastekodu kannab endaga nelja väärtust: hoolivus, avatus, kompetentsus ning usaldusväärsus. Usume, et see logo iseloomustab kõiki nelja väärtust ning annab ka valdkonna võõrale inimesele aimu, millist keskkonda me soovime lastele pakkuda. 
"Me nägime logos pilvedesse ulatuvaid unistusi ja alati avatud kodu, kuhu lapsed on oodatud. Soovisime, et logo väljendaks seda, mida me igapäevaselt lastele pakkuda püüame- kodutunnet, sooje tundeid ja helget tulevikku!" oli logokomisjoni sõnum.
Koos uue logoga on läbinud ka Tallinna Lastekodu koduleht värskenduskuuri (ning endiselt värskeneb). Lisaks Liliani disainitud logole, kasutame ka JanePhotostories spetsiaalselt Tallinna Lastekodu jaoks pildistatud fotosid.
Lisa kommentaar

Email again: