Filtreeri postitusi

20 aastat ja 30 perekodu

Tallinna Lastekodu tähistas eelmisel aastal on 20. sünnipäeva! Selleks puhuks korraldati põnevaid koostegemisi nii töötajate kui laste seas ja uuenduskuuri läbisid nii majad kui põhimõtted

Aitäh!

Saabunud on uus aasta ning tahame avaldada tänu kõikidele headele inimestele, kes Tallinna Lastekodu lapsi on eelmisel aastal toetanud. Oleme koos kühveldanud lund, küpsetanud pannkooke ja lastega meisterdanud. Nüüd ütleme aitäh kõikidele heade toetajatele!

Pakume tugiteenuseid kasuperedele ka 2022 aastal

2021 aasta algusest hakkas Tallinna Lastekodu pakkuma koostöös Sotsiaalkindlustusametiga hooldus-, eestkoste ja lapsendajaperedele järgnevaid tugiteenuseid: peretoe teenus, mentorlust, tugigruppe peredele, psühholoogilist nõustamist.
Pakutavate tugiteenuste eesmärk on toetada asendushooldust pakkuvaid perekondi lapse kasvatamise ajal, et koostöös perega jälgida nende toimetulekut, toetada peret ning ennetada ja abistada võimalike probleemide lahenduse leidmisel.

Pakutavad teenused on peredele tasuta, see rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi „Tugiteenused perepõhise asendushoolduse pakkujatele“ vahenditest.

Loe täpsemalt perede tugiteenustest siit: https://tallinnalastekodu.ee/teenused/perede-tugiteenused

Nõmme maja mänguväljakute talgud

Nõmme majas on igapäevaselt lisaks administratsioonile elamas ka perekodu  ja turvakodu lapsed ning üheskoos tekkis mõte värskendada maja taga asuvat mänguväljakut. Talguid toetas Peace Child Estonia.

Avatud uste päev Nõmme majas

21. juulil toimusid esimesed avatud uste päevad Tallinna Lastekodu Nõmme kontoris. Avatud tegevuste käigus tutvustati lastele ja töötajatele, mida täpsemalt inimesed administratsioonis teevad ja kuidas näeb välja asutuse köögipool. 

Arhiiv