Filtreeri postitusi

20 aastat ja 30 perekodu

Tallinna Lastekodu tähistas eelmisel aastal on 20. sünnipäeva! Selleks puhuks korraldati põnevaid koostegemisi nii töötajate kui laste seas ja uuenduskuuri läbisid nii majad kui põhimõtted

Aitäh!

Saabunud on uus aasta ning tahame avaldada tänu kõikidele headele inimestele, kes Tallinna Lastekodu lapsi on eelmisel aastal toetanud. Oleme koos kühveldanud lund, küpsetanud pannkooke ja lastega meisterdanud. Nüüd ütleme aitäh kõikidele heade toetajatele!

Pakume tugiteenuseid kasuperedele ka 2022 aastal

2021 aasta algusest hakkas Tallinna Lastekodu pakkuma koostöös Sotsiaalkindlustusametiga hooldus-, eestkoste ja lapsendajaperedele järgnevaid tugiteenuseid: peretoe teenus, mentorlust, tugigruppe peredele, psühholoogilist nõustamist.
Pakutavate tugiteenuste eesmärk on toetada asendushooldust pakkuvaid perekondi lapse kasvatamise ajal, et koostöös perega jälgida nende toimetulekut, toetada peret ning ennetada ja abistada võimalike probleemide lahenduse leidmisel.

Pakutavad teenused on peredele tasuta, see rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi „Tugiteenused perepõhise asendushoolduse pakkujatele“ vahenditest.

Loe täpsemalt perede tugiteenustest siit: https://tallinnalastekodu.ee/teenused/perede-tugiteenused

Õppe- ja teraapiaaia mõju

Tallinna Lastekodu sai 2020. aastal Rohelise Kontori tiitli ning lisaks „Aasta Üllataja“ eriauhinna. Selle projekti raames on järgmine samm peredesse aedade rajamine. Ehk Lastekodu üldine siht on muuta elustiili ja mõtlemist „rohelisemaks“, mis õnnestus 100%. Vaatame tagasi, millist mõju on avaldanud õppe-ja teraapiaaed Mustamäe maja lastele

Arhiiv