Kommenteeri

Sotsiaalministri tunnustus kahele Mustamäe maja töötajale

„Käesolev aasta on COVID-19 leviku tõttu muutnud meie kõigi tavapärast elukorraldust ning oleme pidanud kohandama oma harjumusi, mõtlemist ja käitumist. Ministeeriumil on hea meel tänada 31 vanemaealist, kes tegid eriolukorra ajal suure pühendumusega tööd ning abistasid neid, kes seda kõige rohkem vajasid,“ ütles sotsiaalminister Tanel Kiik. LOE EDASI
Sotsiaalminister tänas vanemaealisi erinevatest maakondadest, kes panustasid ametialaselt või vabatahtlikult eriolukorraga toimetulekuks.  Tunnustuse pälvisid tervise- ja sotsiaalvaldkonna töötajad, kelle hulgas oli nii koduhooldustöötajaid, tegevusjuhendajaid, õdesid, perearste, asenduskodude töötajaid, kohaliku omavalitsuse korrakaitsetöötaja, sotsiaaltranspordi bussijuht, aga ka mitmeid vabatahtlikke.
Harjumaalt pälvisid tunnustuse kaks Tallinna Lastekodu töötajat-Tatjana Junkevich ja Jevgenia Hmelnitskaja, kes Mustamäe maja ühe perega eneseisolatsiooni jäid. Tatjana ja Jevgenia on mõlemad Mustamäe majas kasvatajad ning tänu nende valmisolekule jääda perega koos eneseisolatsiooni, sai pere edasi elada võimalikult tavapärast igapäeva elu, toimetades vastavalt Terviseameti juhenditele.
Tunnustusüritust sel sügisel ei korraldatud, vaid meene tänukirjaga saadeti posti teel.
Tatjana ja Jevgenia kogemustest saab kuulda ka Raadio 4  eetris

Loe ka Sotsiaalministeeriumi pressiteadet!


Lisa kommentaar

Email again: