Kommenteeri

Tagasivaade eriolukorrale

Nii nagu kõigil Eesti peredel tuli harjuda eriolukorraga, tegi seda ka Tallinna Lastekodu. Kuigi riigis kehtisid erinevad juhised ning piirangud, toimetati peremajades ikka oma rütmis edasi.
LOE EDASI
Distantsõppele jäämisega said meie peretöötajatest hoopis pedagoogid ning sellega saadi suurepäraselt hakkama! Kindlasti oli õpilasi, kellele sobis kodune rütm ja distantsilt õppimine paremini, kui teistele. Sealjuures said kõik veeta peremajades rohkem aega ning üheskoos uusi ja põnevaid tegevusi välja mõelda. Juuni algul, kui õppetöö koolides oli lõppenud, külastas peremajasid ka Tallinna Lastekodu juhataja Leena, kes tänas kõiki peretöötajaid õpetaja töö eest viimastel kuudel.
Peremajadele toimusid majandushaldur Merikese eestvedamisel sportlikud väljakutsed, et oleks lõbusam ennast liigutada . Neljal nädalal tuli teha erinevaid harjutusi ning aktiivsetele jagati auhindu. Lisaks toimusid ka vaheloosimised. Parima videojäädvustuse eest oli auhinnaks õuekiik ning kõige sportlikumat peret üllatati aiamööbli komplektiga.
Eriolukorra ajal olid külastused Tallinna Lastekodus peatatud. Alates 1. juunist on külastused jälle võimalikud. Ilusa ilma korral toimuvad külastused õues ning külastajal tuleb täita tervisedeklaratsioon. Kuigi kõiki piiranguid on juba leevendatud, palume inimestel kellel on haigusnähud, külastamine edasi lükata.
Kohtumistega said jätkata ka tugiisikud, kes osalevad "Eluks valmis" projektis.

Nüüd astume vastu suvele- alanud on laagrihooaeg!

Lisa kommentaar

Email again: