Kommenteeri

Kuldne Kartul 2022

23. novembril toimus järjekorras juba üheksas tunnustusgala "Kuldne Kartul" , kus Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu eestvedamisel tunnustati asendushoolduse valdkonna inimesi. Sel korral oli Tallinna Lastekodul põhjust rõõmustamiseks lausa mitmes kategoorias. LOE EDASI
Tunnustusgala "Kuldne Kartul" leidis aset Lennusadamas, kus kokku jagati viis Kuldset Kartulit neljas erinevas kategoorias. Kokku esitati 47 kandidaati 11-st asenduskodust ning üheksast organisatsioonist.  Hindamiskomisjoni kuulus 18 liiget Eesti Asenduskodu Töötajate Liidust, Sotsiaalministeeriumist, Sotsiaalkindlustusametist, Õiguskantsleri Kantseleist, SEB Heategevusfondist, Tallinna Ülikoolist, MTÜ-st Oma Pere, MTÜ-st Eesti Laste ja Noorte Hoolekandeasutuste Ühendus, MTÜ-st  SuunaTuli  ja asendushoolduse valdkonnaga seotud noortest.


Aasta noore kategoorias pälvis tunnustuse Meriliis Nei, Valdkonda panustaja kategoorias võidutses Hilka Raba (nominendid Anne Daniel-Karlsen, Taali Morel). Koos saime rõõmustada Elutöö kategoorias laureaadiks tituleeritud Jevgenia Hmelnitskaja saavutuse üle, kes on Tallinna Lastekodus juba ligi 20 aastat hoolitsenud sügava ja raske puudega laste eest! Saame olla kindlad, et meie kõige erilisemad lapsed on heades kätes!
Aasta töötaja kategoorias anti välja kaks "Kuldset Kartulit". Tallinna Lastekodul oli põhjust rõõmustada lausa kolmekordselt, kuna esimese Aasta töötaja tunnustuse pälvis Triin Rajang (teine Aasta töötaja laureaat Angelika Asper) ning nominentideks nimetati Sigrid Petoffer ja Harry Gustavson. 

Hea meel on tõdeda, et Tallinna Lastekodu töötajaid on märgatud ning esile tõstetud. Oleme uhked! Juba 12. detsembril tunnustame organisatsiooni siseselt kolleegide poolt esile tõstetud töötajaid.

Elutöö kategooria "Kuldne Kartul" laureaat Jevgenia Hmelnitskaja koos EATL esindajate ja tiitli üleandja Ivo LinnagaAasta töötaja kategooria laureaat Triin Rajang ja nominendid Sigrid Petoffer ja Harry Gustavson


Sündmusest kirjutas ka Sotsiaalkindlustusamet

Lisa kommentaar

Email again: